DZ5S120D0R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ5S120D0R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 12V SSMINI5
Ngā Rauemi: DZ5S120D0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ5S120D0R
Tau Wae DZ5S120D0R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 12V SSMINI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201115 pcs Pepa Raraunga DZ5S120D0R.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui - Pūrere Pūrere Whakarato SSMini5-F4-B
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-665
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 12V 150mW SSMini5-F4-B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 9V