DZ4J270K0R
PanasonicPanasonic
DZ4J270K0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ4J270K0R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 27V SMINI4
Ngā Rauemi: DZ4J270K0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ4J270K0R
Tau Wae DZ4J270K0R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 27V SMINI4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 502631 pcs Pepa Raraunga DZ4J270K0R.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 27V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SMini4-F3-B
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, Flat Leads
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 120 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Independent 27V 200mW ±5% SMini4-F3-B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 21V