DZ4J091K0R
PanasonicPanasonic
DZ4J091K0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ4J091K0R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 9.1V SMINI4
Ngā Rauemi: DZ4J091K0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ4J091K0R
Tau Wae DZ4J091K0R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 9.1V SMINI4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 823508 pcs Pepa Raraunga DZ4J091K0R.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui - Pūrere Pūrere Whakarato SMini4-F3-B
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, Flat Leads
Ētahi Ingoa DZ4J091K0R-ND
DZ4J091K0RTR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Independent 9.1V 200mW SMini4-F3-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 6V Whirihoranga 2 Independent