DZ2739000L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ2739000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 39V 120MW SSSMINI2
Ngā Rauemi: DZ2739000L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ2739000L
Tau Wae DZ2739000L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 39V 120MW SSSMINI2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1636078 pcs Pepa Raraunga DZ2739000L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 39V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SSSMini2-F4-B
Raupapa - Mana - Max 120mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Flat Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 300 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 39V 120mW ±5% Surface Mount SSSMini2-F4-B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 30V