DZ2443000L
PanasonicPanasonic
DZ2443000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ2443000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 43V 2W TMINIP2
Ngā Rauemi: DZ2443000L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ2443000L
Tau Wae DZ2443000L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 43V 2W TMINIP2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 298323 pcs Pepa Raraunga DZ2443000L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 43V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato TMiniP2-F2-B
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa DZ2443000L-ND
DZ2443000LTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 65 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 43V 2W ±5% Surface Mount TMiniP2-F2-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 35.8V Tau Wae Tuakiri DZ24430