DZ2413000L
PanasonicPanasonic
DZ2413000L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ2413000L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 2W TMINIP2
Ngā Rauemi: DZ2413000L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ2413000L
Tau Wae DZ2413000L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 2W TMINIP2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227212 pcs Pepa Raraunga DZ2413000L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato TMiniP2-F2-B
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Original-Reel® Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa DZ2413000LDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 2W ±5% Surface Mount TMiniP2-F2-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 9V Tau Wae Tuakiri DZ24130