DSP2A-L2-DC24V
PanasonicPanasonic
DSP2A-L2-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSP2A-L2-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Ngā Rauemi: DSP2A-L2-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP2A-L2-DC24V
Tau Wae DSP2A-L2-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17138 pcs Pepa Raraunga DSP2A-L2-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa DSP Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1625
DSP2AL2DC24V
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā DPST-NO (2 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 1.92 kOhms
Kohikohi Miihini 300 mW Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA