DSP1A-L2-DC24V
PanasonicPanasonic
DSP1A-L2-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSP1A-L2-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Ngā Rauemi: DSP1A-L2-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP1A-L2-DC24V
Tau Wae DSP1A-L2-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5237 pcs Pepa Raraunga DSP1A-L2-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa DSP Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1619 Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.92 kOhms Kohikohi Miihini 300 mW
Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA