DSP1A-L-DC12V
PanasonicPanasonic
DSP1A-L-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSP1A-L-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Ngā Rauemi: DSP1A-L-DC12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP1A-L-DC12V
Tau Wae DSP1A-L-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17490 pcs Pepa Raraunga DSP1A-L-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa DSP Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 960 Ohms
Kohikohi Miihini 150 mW Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA