DSP1-L-DC24V
PanasonicPanasonic
DSP1-L-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSP1-L-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Ngā Rauemi: DSP1-L-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP1-L-DC24V
Tau Wae DSP1-L-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4267 pcs Pepa Raraunga DSP1-L-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa DSP Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 65°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 3.84 kOhms Kohikohi Miihini 150 mW
Kohikohi Kei te Aukati 6.3mA