DS4E-S-DC48V
PanasonicPanasonic
DS4E-S-DC48V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS4E-S-DC48V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS4E-S-DC48V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS4E-S-DC48V
Tau Wae DS4E-S-DC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4732 pcs Pepa Raraunga DS4E-S-DC48V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1877
DS4E-S-DC48V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 11.52 kOhms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 4.2mA