DS2E-S-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS2E-S-DC1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2E-S-DC1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS2E-S-DC1.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2E-S-DC1.5V
Tau Wae DS2E-S-DC1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5969 pcs Pepa Raraunga DS2E-S-DC1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.05 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.15 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2198
DS2E-S-DC1.5V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 11.3 Ohms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 133mA