DS1E-M-DC12V
PanasonicPanasonic
DS1E-M-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1E-M-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: DS1E-M-DC12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1E-M-DC12V
Tau Wae DS1E-M-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29308 pcs Pepa Raraunga DS1E-M-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa DS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1473
DS1E-M-DC12V-ND
DS1EMDC12V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Amber
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 360 Ohms Kohikohi Miihini 400 mW
Kohikohi Kei te Aukati 33.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS1E-M-DC1.5V-R
DS1E-M-DC1.5V-R
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 20056 pcs
Tikiake: DS1E-M-DC1.5V-R.pdf
RFQ
DS1E-M-DC24V
DS1E-M-DC24V
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 31434 pcs
Tikiake: DS1E-M-DC24V.pdf
RFQ
DS1E-M-DC12V-R
DS1E-M-DC12V-R
Tikiake: DS1E-M-DC12V-R.pdf
DS1E-M-DC24V-TB
DS1E-M-DC24V-TB
Tikiake:
DS1D6CQ3
DS1D6CQ3
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Tikiake: DS1D6CQ3.pdf
DS1E-M-DC12V-TB
DS1E-M-DC12V-TB