DMG963H10R
PanasonicPanasonic
DMG963H10R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMG963H10R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS NPN/PNP SSMINI5
Ngā Rauemi: DMG963H10R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMG963H10R
Tau Wae DMG963H10R Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 226867 pcs Pepa Raraunga DMG963H10R.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 500µA, 10mA
Momo Pukapuka 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SSMini5-F4-B
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 47 kOhms, 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 47 kOhms, 4.7 kOhms Mana - Max 125mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-665
Ētahi Ingoa DMG963H10R-ND
DMG963H10RTR
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 125mW Surface Mount SSMini5-F4-B DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 5mA, 10V / 30 @ 5mA, 10V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA