DMG204B10R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMG204B10R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS NPN/PNP 20V/50V MINI6
Ngā Rauemi: DMG204B10R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMG204B10R
Tau Wae DMG204B10R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS NPN/PNP 20V/50V MINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 313030 pcs Pepa Raraunga DMG204B10R.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 20V, 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 20mA, 500mA / 500mV @ 10mA, 100mA
Momo Pukapuka NPN, PNP Pūrere Pūrere Whakarato Mini6-G4-B
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa DMG204B10R-ND
DMG204B10RTR
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 20V, 50V 500mA, 100mA 150MHz 300mW Surface Mount Mini6-G4-B
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V / 210 @ 2mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA, 100mA Tau Wae Tuakiri DMG204