DMA261000R
PanasonicPanasonic
DMA261000R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMA261000R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMA261000R
Tau Wae DMA261000R Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 512412 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 500µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato Mini5-G3-B
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 47 kOhms Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Ētahi Ingoa DMA261000RCT Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 300mW Surface Mount Mini5-G3-B DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA