DF2E-L2-DC24V
PanasonicPanasonic
DF2E-L2-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF2E-L2-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF2E-L2-DC24V
Tau Wae DF2E-L2-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4773 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 60VDC - Max
Raupapa DF Wā Whakaora 3ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1045 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 5ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.88 kOhms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA