DE37120D0L
PanasonicPanasonic
DE37120D0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DE37120D0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 9V SSSMINI3-F2-B
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DE37120D0L
Tau Wae DE37120D0L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TVS DIODE 9V SSSMINI3-F2-B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 823707 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 9V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.4V Ngā Hononga Korekore 2
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SSSMini3-F2-B
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-723 Ētahi Ingoa P15182TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri DE37120
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DE3FBAU
DE3FBAU
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE XLR 3POS SDR CUP
I roto i te taonga: 21877 pcs
Tikiake: DE3FBAU.pdf
RFQ
DE300-7
DE300-7
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 300W
I roto i te taonga: 912 pcs
Tikiake: DE300-7.pdf
RFQ
DE3FW
DE3FW
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE XLR 3POS SOLDER
I roto i te taonga: 37869 pcs
Tikiake: DE3FW.pdf
DE3M
DE3M
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE XLR 3POS SLDR CUP
Tikiake: DE3M.pdf
DE3F
DE3F
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE XLR 3P SLDR CUP
Tikiake: DE3F.pdf
DE300-G
DE300-G
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 300W
I roto i te taonga: 856 pcs
Tikiake: DE300-G.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 270W
I roto i te taonga: 773 pcs
Tikiake: DE300-8.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 300W
I roto i te taonga: 930 pcs
DE3FB
DE3FB
Tikiake: DE3FB.pdf
DE300-J
DE300-J
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 300W
Tikiake: DE300-J.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 18V 300W
I roto i te taonga: 907 pcs
DE3FPKG
DE3FPKG
Tikiake: DE3FPKG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel