DB2430100L
PanasonicPanasonic
DB2430100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DB2430100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 2A TMINIP2
Ngā Rauemi: DB2430100L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB2430100L
Tau Wae DB2430100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 2A TMINIP2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 392947 pcs Pepa Raraunga DB2430100L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 390mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato TMiniP2-F2-B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 21ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa DB2430100LTR Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 2A (DC) Surface Mount TMiniP2-F2-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.3mA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A (DC)
Capacitance @ Vr, F 61pF @ 10V, 1MHz Tau Wae Tuakiri DB24301