DA3X101F0L
PanasonicPanasonic
DA3X101F0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DA3X101F0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
Ngā Rauemi: DA3X101F0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DA3X101F0L
Tau Wae DA3X101F0L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1337615 pcs Pepa Raraunga DA3X101F0L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Pūrere Pūrere Whakarato Mini3-G3-B Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 3ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa DA3X101F0LCT Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 80V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100mA (DC) Tau Wae Tuakiri DA3X101