CP1SA-12V-X
PanasonicPanasonic
CP1SA-12V-X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP1SA-12V-X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V
Ngā Rauemi: CP1SA-12V-X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
600 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP1SA-12V-X
Tau Wae CP1SA-12V-X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46891 pcs Pepa Raraunga CP1SA-12V-X.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CP Wā Whakaora 10ms
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 255-3093-2
CP1SA-12V-X-ND
CP1SA12VX
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 225 Ohms Kohikohi Miihini 640 mW
Kohikohi Kei te Aukati 53.3mA