CP-3600CR
PanasonicPanasonic
CP-3600CR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP-3600CR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 3.6AH C
Ngā Rauemi: CP-3600CR.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP-3600CR
Tau Wae CP-3600CR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 3.6AH C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5760 pcs Pepa Raraunga CP-3600CR.pdf
Taumaha 89.81g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Button Top (Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 360mA Rahi / Rahi 1.00" Dia x 1.94" H (25.5mm x 49.3mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa Cadnica
Ētahi Ingoa 166200158
SY124
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Te Whakatau Whakatau 720mA
Whakaahuatanga Taipitopito C 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 3.6Ah Te kaha 3.6Ah
Pūtaiao Battery Nickel Cadmium Rahi Pūtau Battery C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CP-36 WE
CP-36 WE
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
I roto i te taonga: 178338 pcs
Tikiake: CP-36 WE.pdf
RFQ
CP-3600CRF2X5
CP-3600CRF2X5
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATT PACK 12.0V 3600MAH NICAD
I roto i te taonga: 4955 pcs
Tikiake:
RFQ
CP-3600CRF2X2
CP-3600CRF2X2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATT PACK 4.8V 3600MAH NICAD
Tikiake:
CP-36 RD
CP-36 RD
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: EJECTOR PCB 1.1" NYL 0.062" RED
Tikiake: CP-36 RD.pdf
CP-36 YW
CP-36 YW
Whakaahuatanga: EJECTOR PCB 1.1" NYL 0.062" YLW
Tikiake: CP-36 YW.pdf
CP-3600CRF2X4
CP-3600CRF2X4
Whakaahuatanga: BATT PACK 9.6V 3600MAH NICAD
CP-36 NT
CP-36 NT
Whakaahuatanga: CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" NAT
Tikiake: CP-36 NT.pdf
CP-36 OE
CP-36 OE
Whakaahuatanga: EJECTOR PCB 1.1" NYL 0.062" ORN
Tikiake: CP-36 OE.pdf
CP-36 VT
CP-36 VT
Whakaahuatanga: EJECTOR PCB 1.1" NYL 0.062" VIO
Tikiake: CP-36 VT.pdf
CP-3600CRF2
CP-3600CRF2
Whakaahuatanga: BATT PACK 2.4V 3600MAH NICAD
CP-3600CRF2X3
CP-3600CRF2X3
Whakaahuatanga: BATT PACK 7.2V 3600MAH NICAD
CP-3600CRF10
CP-3600CRF10
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel