CB1F-T-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-T-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB1F-T-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Ngā Rauemi: CB1F-T-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB1F-T-12V
Tau Wae CB1F-T-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18954 pcs Pepa Raraunga CB1F-T-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CB Wā Whakaora 15ms
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 40A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 103 Ohms
Kohikohi Miihini 1.4 W Kohikohi Kei te Aukati 117mA