CB1F-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-M-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB1F-M-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Ngā Rauemi: CB1F-M-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB1F-M-12V
Tau Wae CB1F-M-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26507 pcs Pepa Raraunga CB1F-M-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CB Wā Whakaora 15ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-2730
CB1F-M-12V-ND
CB1FM12V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 40A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 103 Ohms Kohikohi Miihini 1.4 W
Kohikohi Kei te Aukati 117mA