CB1AF-D-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1AF-D-M-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB1AF-D-M-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Ngā Rauemi: CB1AF-D-M-12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB1AF-D-M-12V
Tau Wae CB1AF-D-M-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5997 pcs Pepa Raraunga CB1AF-D-M-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 7 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 14VDC - Nom
Raupapa CB Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 40A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 103 Ohms
Kohikohi Miihini 1.4 W Kohikohi Kei te Aukati 117mA