CB1-SM-24V
PanasonicPanasonic
CB1-SM-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB1-SM-24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Ngā Rauemi: CB1-SM-24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB1-SM-24V
Tau Wae CB1-SM-24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17487 pcs Pepa Raraunga CB1-SM-24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 14 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 28VDC - Nom
Raupapa CB Wā Whakaora 15ms
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 320 Ohms
Kohikohi Miihini 1.8 W Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA