ARV20A24Q
PanasonicPanasonic
ARV20A24Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ARV20A24Q
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RV COAXIAL SWITCH
Ngā Rauemi: 1.ARV20A24Q.pdf2.ARV20A24Q.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 116 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ARV20A24Q
Tau Wae ARV20A24Q Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 116 pcs Pepa Raraunga 1.ARV20A24Q.pdf2.ARV20A24Q.pdf
Tuhinga o mua 24V Topology Reflective
Nga Utu Whakatau 18GHz Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Momo RF General Purpose
Packaging Bulk Paa / Case Module, SMA Connectors
P1dB - Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakamotu 60dB (min)
Te Hainatanga Whakataunga 0.7dB (max) Hapa 50 Ohm
IIP3 - Mahinga Rawe DC ~ 18GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito RF Switch IC General Purpose SPDT 18GHz 50 Ohm Module