ARE10A12Z
PanasonicPanasonic
ARE10A12Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ARE10A12Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY RF SPDT 500MA 12V
Ngā Rauemi: ARE10A12Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ARE10A12Z
Tau Wae ARE10A12Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY RF SPDT 500MA 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24452 pcs Pepa Raraunga ARE10A12Z.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 30VDC - Max
Raupapa ARE Wā Whakaora 5ms
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 500mA Whakaaetanga Mea Gold Plating
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 720 Ohms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA