AQH1213AZ
PanasonicPanasonic
AQH1213AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AQH1213AZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V
Ngā Rauemi: 1.AQH1213AZ.pdf2.AQH1213AZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AQH1213AZ
Tau Wae AQH1213AZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80105 pcs Pepa Raraunga 1.AQH1213AZ.pdf2.AQH1213AZ.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 600V Momotuhi - Whakauru 1.21VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD
Raupapa AQ-H Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SMD (0.300", 7.62mm), 7 Leads Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa 255-5995-6 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Taumahi Kaute 600mA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State SPST-NO (1 Form A) 8-SMD (0.300", 7.62mm), 7 Leads Takahanga SPST-NO (1 Form A)