AQ2A2-ZP3/28VDC
PanasonicPanasonic
AQ2A2-ZP3/28VDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AQ2A2-ZP3/28VDC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 2A 75-250V
Ngā Rauemi: 1.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf2.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AQ2A2-ZP3/28VDC
Tau Wae AQ2A2-ZP3/28VDC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 2A 75-250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4285 pcs Pepa Raraunga 1.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf2.AQ2A2-ZP3/28VDC.pdf
Ngaohihi - Tae 75V ~ 250V Momotuhi - Whakauru 3 ~ 28VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa AQ1 Packaging Bulk
Paa / Case 4-SIP Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa 255-2659
AQ2A2-ZP3/28VDC-ND
Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Taumahi Kaute 2A