ANPD060-25
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANPD060-25
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 2D CODE READER CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: ANPD060-25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANPD060-25
Tau Wae ANPD060-25 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4641 pcs Pepa Raraunga ANPD060-25.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Tuhinga o mua 24VDC
Āpure Ata (Min) - Āpure Atahanga (Max) 25.0mm x 20.0mm
Momo 2D Code Reader Kāhua Whakamutunga USB
Raupapa PD60 Momo Pato CMOS
Tauira Tauira - Te whakatau 352 x 288 (100,000 Pixels)
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maama Maama Integrated (White)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tautuhinga Tautuhi 200.0mm