AN80L21RMSTX
PanasonicPanasonic
AN80L21RMSTX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AN80L21RMSTX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.1V 150MA MINI5D
Ngā Rauemi: AN80L21RMSTX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AN80L21RMSTX
Tau Wae AN80L21RMSTX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.1V 150MA MINI5D Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga AN80L21RMSTX.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 14.5V
Pūrere Pūrere Whakarato MINI-5D Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 69dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AN80L21RMSTXTR Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 150mA MINI-5D I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable