AN30182A-PB
PanasonicPanasonic
AN30182A-PB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AN30182A-PB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua IC REG 8OUT BCK/LINEAR 24WLCSP
Ngā Rauemi: AN30182A-PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AN30182A-PB
Tau Wae AN30182A-PB Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 46761 pcs Pepa Raraunga AN30182A-PB.pdf
w / Kaitirotiro No w / Sequencer No
w / LED Driver No Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 3 1 V ~ 3.3 V, 300mA
Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 0.8 V ~ 2.4 V, 600mA Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 0.8 V ~ 2.4 V, 600mA
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 5.5 V Topology Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (6)
Pūrere Pūrere Whakarato 25-WLCSP (2.15x2.15) Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 25-VFBGA, WLCSP
Ētahi Ingoa AN30182A-PBCT Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Linear And Switching Voltage Regulator IC 8 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (6) 3MHz 25-WLCSP (2.15x2.15) Tau Wae Tuakiri AN30182