AM52130D63-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AM52130D63-A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NO 21A 250V
Ngā Rauemi: AM52130D63-A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AM52130D63-A
Tau Wae AM52130D63-A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NO 21A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5981 pcs Pepa Raraunga AM52130D63-A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa AM5
Whakaputa Mana 75gf Pretravel 0.055" (1.4mm)
Packaging Bulk Overtravel 0.040" (1.0mm)
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm)
Te Kaha Mahi 300gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Mahinga rereke 0.016" (0.4mm) Whakatauranga onamata 21A (AC)