AM51632D63N-A
Hua Hua
Tau Wae: AM51632D63N-A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
Ngā Rauemi: AM51632D63N-A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AM51632D63N-A
Tau Wae AM51632D63N-A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5418 pcs Pepa Raraunga AM51632D63N-A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa AM5 Whakaputa Mana 30gf
Pretravel 0.125" (3.2mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.055" (1.4mm) Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tūnga Mahi 0.602" (15.3mm) Te Kaha Mahi 180gf
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cadmium Free
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.040" (1.0mm)
Whakatauranga onamata 16A (AC), 600mA (DC) Takahanga SPST-NO