ALZ22B18W
PanasonicPanasonic
ALZ22B18W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALZ22B18W
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Ngā Rauemi: ALZ22B18W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALZ22B18W
Tau Wae ALZ22B18W Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4116 pcs Pepa Raraunga ALZ22B18W.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 12.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 440VAC - Max
Raupapa ALZ Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 16A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 18VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 810 Ohms Kohikohi Miihini 400 mW
Kohikohi Kei te Aukati 22.2mA