AKT9211100
PanasonicPanasonic
AKT9211100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT9211100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Ngā Rauemi: AKT9211100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 416 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT9211100
Tau Wae AKT9211100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 416 pcs Pepa Raraunga AKT9211100.pdf
Taumaha 0.816 lb (370.13g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT9 Pihanga Whakapae Paepae Square - 92.00mm x 92.00mm
Momo putanga Relay (2) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm)
Whakawhitiwhitiwhiti -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AKT9113230
AKT9113230
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
I roto i te taonga: 382 pcs
Tikiake: AKT9113230.pdf
RFQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
I roto i te taonga: 354 pcs
Tikiake: AKT9211103.pdf
RFQ
AKT92111001
AKT92111001