AKT9112200
PanasonicPanasonic
AKT9112200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT9112200
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Ngā Rauemi: AKT9112200.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 387 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 387 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT9112200
Tau Wae AKT9112200 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 387 pcs Pepa Raraunga AKT9112200.pdf
Taumaha 0.816 lb (370.13g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa KT9 Pihanga Whakapae Paepae Square - 92.00mm x 92.00mm
Momo putanga Relay, Voltage (External SSR) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID)