AKT8R113200
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT8R113200
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROCESS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT8R113200
Tau Wae AKT8R113200 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5884 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC Momo Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W)
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa KT8R
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Momo putanga Analog, Relay (2)
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae Panel Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.551" (14.00mm), 0.551" (14.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount