AKT8212100
PanasonicPanasonic
AKT8212100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT8212100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Ngā Rauemi: AKT8212100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 393 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT8212100
Tau Wae AKT8212100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 393 pcs Pepa Raraunga AKT8212100.pdf
Taumaha 0.529 lb (239.95g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT8 Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay, Voltage (External SSR) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)
Whakawhitiwhitiwhiti -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AKT8211210
AKT8211210
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
I roto i te taonga: 356 pcs
Tikiake: AKT8211210.pdf
RFQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
I roto i te taonga: 221 pcs
Tikiake: AKT82121021.pdf
RFQ
AKT82121001
AKT82121001