AKT8113200
Hua Hua
Tau Wae: AKT8113200
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Ngā Rauemi: AKT8113200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT8113200
Tau Wae AKT8113200 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5973 pcs Pepa Raraunga AKT8113200.pdf
Taumaha 0.529 lb (239.95g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa KT8 Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Momo putanga Analog, Relay Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount