AKT8112103
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT8112103
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Ngā Rauemi: AKT8112103.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 346 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT8112103
Tau Wae AKT8112103 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 346 pcs Pepa Raraunga AKT8112103.pdf
Taumaha 0.529 lb (239.95g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa KT8 Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay (2), Voltage (External SSR) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Heater Fault Detection
Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID)