AKT7213100
PanasonicPanasonic
AKT7213100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT7213100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL
Ngā Rauemi: AKT7213100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 755 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT7213100
Tau Wae AKT7213100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 755 pcs Pepa Raraunga AKT7213100.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT7 Pihanga Whakapae Paepae -
Momo putanga Analog, Solid State Ētahi Ingoa 1110-2943
AKT7213100-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.291" (7.40mm), 0.291" (7.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC DIN Rail
Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID) Whakawhitiwhitiwhiti -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AKT8111100
AKT8111100
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
I roto i te taonga: 484 pcs
Tikiake: AKT8111100.pdf
RFQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL
I roto i te taonga: 466 pcs
Tikiake: AKT7212103.pdf
RFQ
AKT72131001
AKT72131001