AKT7212100
PanasonicPanasonic
AKT7212100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT7212100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL
Ngā Rauemi: AKT7212100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 696 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT7212100
Tau Wae AKT7212100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 696 pcs Pepa Raraunga AKT7212100.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT7 Pihanga Whakapae Paepae -
Momo putanga Solid State, Voltage (External SSR) Ētahi Ingoa 1110-4128
AKT7212100-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa -