AKT7211100
PanasonicPanasonic
AKT7211100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT7211100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC REL/SS OUT 24V
Ngā Rauemi: AKT7211100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 732 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT7211100
Tau Wae AKT7211100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC REL/SS OUT 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 732 pcs Pepa Raraunga AKT7211100.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT7 Pihanga Whakapae Paepae -
Momo putanga Relay, Solid State Ētahi Ingoa 1110-2942
AKT7211100-ND
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.291" (7.40mm), 0.291" (7.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC DIN Rail
Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID) Whakawhitiwhitiwhiti -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AKT7211101
AKT7211101
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROC REL/SS OUT 24V
I roto i te taonga: 400 pcs
Tikiake: AKT7211101.pdf
RFQ
AKT72111001
AKT72111001
Kaihanga: Panasonic