AKT7112100
PanasonicPanasonic
AKT7112100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT7112100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROCESS SS/VOLT OUT
Ngā Rauemi: AKT7112100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 632 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT7112100
Tau Wae AKT7112100 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 632 pcs Pepa Raraunga AKT7112100.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa KT7 Pihanga Whakapae Paepae -
Momo putanga Solid State, Voltage (External SSR) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.291" (7.40mm), 0.291" (7.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC DIN Rail Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID)