AKT4R112200
PanasonicPanasonic
AKT4R112200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT4R112200
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CNTRL TEMP REL/VOLT OUT 100-240V
Ngā Rauemi: AKT4R112200.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 758 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT4R112200
Tau Wae AKT4R112200 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 758 pcs Pepa Raraunga AKT4R112200.pdf
Taumaha 0.243 lb (110.22g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa KT4R Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay (2), Voltage (External SSR) Ētahi Ingoa 1110-4127
AKT4R112200-ND
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.488" (12.40mm), 0.347" (8.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount