AKT4H212100
PanasonicPanasonic
AKT4H212100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT4H212100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Ngā Rauemi: AKT4H212100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 509 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT4H212100
Tau Wae AKT4H212100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 509 pcs Pepa Raraunga AKT4H212100.pdf
Taumaha 0.265 lb (120.2g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT4H Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay, Voltage (External SSR) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm)