AKT4H2111002
PanasonicPanasonic
AKT4H2111002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT4H2111002
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Ngā Rauemi: AKT4H2111002.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 436 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT4H2111002
Tau Wae AKT4H2111002 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 436 pcs Pepa Raraunga AKT4H2111002.pdf
Taumaha 0.265 lb (120.2g) Tuhinga o mua 24VAC/DC
Raupapa KT4H Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay (2) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 24VAC/DC Panel Mount
Tikanga Mana On/Off, Proportional (PID) Whakawhitiwhitiwhiti -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AKT4H2111032
AKT4H2111032
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
I roto i te taonga: 254 pcs
Tikiake: AKT4H2111032.pdf
RFQ
Kaihanga: Panasonic