AKT4H1111002
PanasonicPanasonic
AKT4H1111002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AKT4H1111002
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Ngā Rauemi: AKT4H1111002.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 400 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 400 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AKT4H1111002
Tau Wae AKT4H1111002 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 400 pcs Pepa Raraunga AKT4H1111002.pdf
Taumaha 0.265 lb (120.2g) Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC
Raupapa KT4H Pihanga Whakapae Paepae Square - 45.00mm x 45.00mm
Momo putanga Relay (2) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Ranunga Whakauru -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount